KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10188555

nr 1018 8555

Blandteknik

Etsning och gravyr, Jan Miense Molenaer (1610-1668), 'Bordellen', 15, 5x18, 5, a tergo inskriberad 'Provtryck på japanpapper före Molenaers namn'

Kondition: oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 februari 2016
kl 20:11:07

15/2 19:55:34 1      Vinnande bud