ÖVRIGT / Diverse / Kuriosa 8941033
*
nr 894 1033
Kuriosa
3 delar. plast, Danese, Milano, höjd: 7 - 16
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:58:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/4 18:55:03
1
450 kr
2/5 21:47:35
2
350 kr
12/5 14:18:27
3
500 kr
12/5 14:51:15
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danese kuriosa milano plast
-
6466 Kuriosa
6 delar, silver, bland annat 1800-tal. Längd: 2-7 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:23
-
6464 Parti kuriosa
4 delar, Orientaliskt, höjd, 11-21 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:30
-
6022 Parti kuriosa
5 delar, Asien. Längd: 10-45. Höjd: 2,5 - 17
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:11
-
6144 Parti kuriosa
lyktor+ koppar
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:02
*
Kuriosa
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1033
Kuriosa
3 delar. plast, Danese, Milano, höjd: 7 - 16
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/4 18:55:03 | 1 | 450 kr |
2/5 21:47:35 | 2 | 350 kr |
12/5 14:18:27 | 3 | 500 kr |
12/5 14:51:15 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danese kuriosa milano plast
-
6466 Kuriosa
6 delar, silver, bland annat 1800-tal. Längd: 2-7 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:23 -
6464 Parti kuriosa
4 delar, Orientaliskt, höjd, 11-21 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:30 -
6022 Parti kuriosa
5 delar, Asien. Längd: 10-45. Höjd: 2,5 - 17
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:11
-
6144 Parti kuriosa
lyktor+ koppar
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:02