FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Magazine shelf 8941099
*
nr 894 1099
MAGAZINE SHELF
1950s, length: 41, width: 30, height: 60,
1950-tal, längd: 41, djup: 30, höjd: 60
Estimate:
500
Sold:
SEK 800
Auction date:
Monday May 12 2014
at 18:28:24
- Bid history
Time
Bidder
Bid
9/5 14:18:25
1
100 kr
11/5 11:40:25
2
300 kr
11/5 13:15:26
1
200 kr
11/5 13:15:45
1
300 kr
11/5 13:16:15
1
350 kr
11/5 19:36:06
3
400 kr
11/5 19:41:55
1
450 kr
11/5 20:59:42
3
500 kr
12/5 06:55:53
4
600 kr
12/5 11:04:02
1
700 kr
12/5 18:03:25
2
Vinnande bud
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp tidningshylla
-
7005 BOOKCASE
11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
Auction ends
in a week
19 jan at 19:28
-
6424 CORNER CUPBOARD
late gustavian style, vitrine. Height: 176 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
in a week
19 jan at 19:54
-
6050 SIDEBOARD
Rustikt, wood. Length: 140 cm, width: 40 cm, heigh..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:48
-
7004 WALL SHELVES
4 pcs, 15x35-30x50, width: 20 cm,
Auction ends
in a week
19 jan at 19:49
*
MAGAZINE SHELF
Read more about 50/60-tal
nr 894 1099
MAGAZINE SHELF
1950s, length: 41, width: 30, height: 60,
1950-tal, längd: 41, djup: 30, höjd: 60
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 800 |
| Auction date: |
Monday May 12 2014 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 9/5 14:18:25 | 1 | 100 kr |
| 11/5 11:40:25 | 2 | 300 kr |
| 11/5 13:15:26 | 1 | 200 kr |
| 11/5 13:15:45 | 1 | 300 kr |
| 11/5 13:16:15 | 1 | 350 kr |
| 11/5 19:36:06 | 3 | 400 kr |
| 11/5 19:41:55 | 1 | 450 kr |
| 11/5 20:59:42 | 3 | 500 kr |
| 12/5 06:55:53 | 4 | 600 kr |
| 12/5 11:04:02 | 1 | 700 kr |
| 12/5 18:03:25 | 2 | Vinnande bud |
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp tidningshylla
-
7005 BOOKCASE
11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
Auction ends
in a week
19 jan at 19:28 -
6424 CORNER CUPBOARD
late gustavian style, vitrine. Height: 176 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
in a week
19 jan at 19:54 -
6050 SIDEBOARD
Rustikt, wood. Length: 140 cm, width: 40 cm, heigh..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:48
-
7004 WALL SHELVES
4 pcs, 15x35-30x50, width: 20 cm,
Auction ends
in a week
19 jan at 19:49



