KONST / Litografier / Litografier 15263271

nr 1526 3271

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Litografier, 27 st, Ej signerade, oramade lösa blad, i mapp, Minnesbilder, bladets mått: 43x30 ca

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 mars 2023
kl 19:43:53

6/3 16:43:21 1      Vinnande bud
6/3 16:43:54 1      justering av budtak

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk