KONST / Litografier / Litografier 11863013

nr 1186 3013

Litografier

2 st, 1800-tal, Handkolorerade, F. W Smith del 28,5x22

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 28 maj 2018
kl 20:53:56