KONST / Litografier / Färglitografier 8516234

nr 851 6234

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Färglitografier, 2 st, Harry Wichmann (1916-1993), 30/ 360 + 107/150, signerade, motivets mått: 25x53

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 oktober 2013
kl 20:02:32

2/10 11:20:53 1      Vinnande bud

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann