KONST / Litografier / Färglitografier 14976327
nr 1497 6327
Färglitografier
3 st, Björn, Krestesen. Signerad, numrerad 150-upplaga. Färglitografi, bildmått: 29x21 & 21x29 cm, yttermått inklusive ram: 43x33 & 33x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:42:28
24/10 12:50:09