ART / Lithographs / Litographs in colors 17113402
nr 1711 3402
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
7 pcs, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sweden. "Sjösala lundar", lösa blad i mapp. Signed, numbered Hc 3/18 -75. Litograph in colors. Sheet: 47x63,
LITOGRAPHS IN COLORS, 7 st, "Sjösala lundar", lösa blad i mapp. Signerad, numrerad Hc 3/18 -75. Färglitografi. Bladets mått: 47x63 cm
800
SEK 500
Monday June 30 2025
at 18:26:13
30/6 15:05:53
Astri Bergman-Taube
Read more about Astri Bergman-Taube