KONST / Litografier / Färglitografier 17514165
nr 1751 4165
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografier, Signerad, färglitografi, 4 st, 74x55 ca, oramade lösa blad
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:59:27
300 kr
350 kr
400 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström