ART / Lithographs / Litograph 14413338
nr 1441 3338
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Wolfgang Gäfgen (b. 1936), Germany. Signed, numbered 13/50, unframed, 70x100 cm,
LITOGRAPH, Signerad, numrerad 13/50, oramat löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, German painter born 1936.
300
SEK 100
Monday January 10 2022
at 18:38:33
10/1 17:52:51