KONST / Litografier / Litografi 14965101

nr 1496 5101

Litografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, yttermått inklusive ram: 71x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 oktober 2022
kl 18:34:21