ART / Lithographs / Litograph 7954616
nr 795 4616
LITOGRAPH
Tom Loux, signed, subject size: 38x32,
Tom Loux, signerad, motivets mått: 38x32
600
SEK 350
Monday December 3 2012
at 18:32:26
300 kr