ART / Lithographs / Litograph 9699347
nr 969 9347
LITOGRAPH
Marcello Mascherini, faun med flöjt, EA 12/20, sheet: 56 x 38, löst blad,
Marcello Mascherini, faun med flöjt, EA 12/20, bladets mått: 56 x 38, löst blad
1000
SEK 100
Monday June 29 2015
at 19:55:00
19/6 14:48:35