KONST / Litografier / Färglitografi 16229061
nr 1622 9061
Ulf Onsberg
(f. 1932), Sverige
Signerad, numrerad 97/225, abstrakt motiv, Färglitografi, bildmått: 70x57 cm, yttermått inklusive ram: 85x71 cm
Ulf Onsberg, född 1932 i Kalmar, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:02:05