KONST / Litografier / Färglitografi 12257180
nr 1225 7180
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, daterad 1963. Motivet: 41x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:59:53
17/12 18:07:15
100 kr
17/12 18:54:53
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson