KONST / Litografier / Färglitografi 7358124
nr 735 8124
Färglitografi
Signerad, 248/260, motivets mått: 49x37
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 januari 2012
kl 19:37:35
150 kr
300 kr