KONST / Litografier / Färglitografi 12487188
nr 1248 7188
Ralph Judell
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -79, Landskap, 58/145. Motivet: 25x49
Ralph Judell, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:24:15
15/4 18:05:17