KONST / Litografier / Färglitografi 11809564

nr 1180 9564

Färglitografi

Pontus Ljunberg, I trädgården. Signerad, daterad -77, numrerad 293/360, motivet: 42x52

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 30 april 2018
kl 18:26:55