ART / Lithographs / Litograph in colors 17407166
nr 1740 7166
Peter Frie
(f. 1947), Sverige
Peter Frie (b. 1947), Sweden. Son128/150, blå vas. Litograph in colors. Sheet: 119x85, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Son128/150, blå vas. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 119x85, oramat löst blad
Peter Frie, Swedish painter born 1947 in Lysekil.
SEK 150
Monday November 17 2025
at 20:28:03
100 kr