KONST / Litografier / Färglitografi 14655320
nr 1465 5320
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 273/375, kroginteriör. Färglitografi. Bladets mått: 30x40cm, yttermått inklusive ram: 50x60cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:20:03
29/4 07:24:08