KONST / Litografier / Färglitografi 12476733
nr 1247 6733
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), Signerad, numrerad 325/385. Motivet: 38x51
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:01:37
7/4 10:59:28
700 kr
8/4 19:56:37