KONST / Litografier / Färglitografi 14477454
nr 1447 7454
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 5/360. Färglitografi. Bladets mått: 76x56, yttermått inklusive ram: 80x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:22:13
3/2 15:27:06
100 kr
7/2 16:37:36
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg