KONST / Litografier / Färglitografi 7437092
nr 743 7092
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi , Lasse Åberg (f. 1940), signerad, 89/150, motivets mått: 30x23
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:24:58
26/2 22:57:36
27 feb
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg