ART / Lithographs / Litograph in colors 12756168
nr 1275 6168
Lars Hellström
(f. 1936), Sverige
Lars Hellström (b. 1936), Sweden. Signed, numbered 43/200, vid Fyris, inside measurements: 45x54,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 43/200, vid Fyris, ramens innermått: 45x54 cm
Lars Hellström, Swedish painter born 1936.
SEK 100
Monday September 16 2019
at 20:54:41
15/9 20:26:42