KONST / Litografier / Färglitografi 17548103

nr 1754 8103

Karl Axel Pehrson

(1921-2005), Sverige

PT upplaga, daterad - 75. Färglitografi, bildmått: 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x48 cm. Signerad

Karl Axel Pehrson, född 1921, död 2005, svensk målare, skulptör och grafiker.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 19:18:20)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 18:32:52

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Karl Axel Pehrson

Läs mer om Karl Axel Pehrson