KONST / Litografier / Färglitografi 13431042
nr 1343 1042
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 186/290, Stockholmsmotiv. Motivet: 34x53cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:55:17
500 kr
700 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist