KONST / Litografier / Färglitografi 16044136
nr 1604 4136
Jørgen Nash
(1920-2004), Danmark
Figurer. Signerad, numrerad Hc, daterad 1996. Färglitografi, bildmått: 27x33 cm, yttermått inklusive ram: 57x49 cm
Jørgen Nash, dansk målare född 1920, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:49:05
150 kr