KONST / Litografier / Färglitografi 12455505
*
nr 1245 5505
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 203/250. Motivet: 29x36 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2019
kl 19:56:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/3 19:10:26
1
400 kr
28/3 10:57:54
2
450 kr
28/3 14:17:13
3
500 kr
1/4 16:59:42
4
700 kr
1/4 19:45:29
5
800 kr
1/4 19:51:34
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik ingrid roth litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:54
*
Ingrid Roth
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
nr 1245 5505
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 203/250. Motivet: 29x36 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/3 19:10:26 | 1 | 400 kr |
| 28/3 10:57:54 | 2 | 450 kr |
| 28/3 14:17:13 | 3 | 500 kr |
| 1/4 16:59:42 | 4 | 700 kr |
| 1/4 19:45:29 | 5 | 800 kr |
| 1/4 19:51:34 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik ingrid roth litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:54



