ART / Lithographs / Litograph in colors 14972032
nr 1497 2032
Gunnar Erkner
(f. 1929), Sverige
Gunnar Erkner (b. 1929), Sverige. Södermalm, utsikt mot Skeppsbron. Signerad, färglitografi, dated 1976. Numrerad 218/360. Bildmått: 38x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x65cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Södermalm, utsikt mot Skeppsbron. Signerad, färglitografi, daterad 1976. Numrerad 218/360. Bildmått: 38x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x65cm
Gunnar Erkner, Swedish painter, born 1929.
SEK 100
Monday October 24 2022
at 18:26:43
24/10 09:33:59