KONST / Litografier / Färglitografi 16108171
nr 1610 8171
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 129/150. Färglitografi, bildmått: 77x59 cm, yttermått inklusive ram: 88x70 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:59:27
1/4 10:55:25