KONST / Litografier / Färglitografi 14819208
nr 1481 9208
Anders Samuelsson
(f. 1943), Sverige
Anders Samuelsson (f. 1943), Sverige, daterad . Signerad, numrerad 134/250. Färglitografi, bildmått: 52x38 cm, yttermått inklusive ram: 77x60 cm
Anders Samuelsson, svensk bildkonstnär född 1943.
måndag 8 augusti 2022
kl 19:57:17