KONST / Litografier / Litografi 14413324

nr 1441 3324

Litografi

Friedrich III. Bildmått: 55x35, yttermått inklusive ram: 73x61 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 januari 2022
kl 19:24:32

8/1 15:44:00 1      Vinnande bud