KONST / Litografier / Litografi 12994030
nr 1299 4030
Ernst Josephson
(1851-1906), Sverige
Litografi, Båt, signerad. I trycket, 36x22 cm
Ernst Josephson, svensk målare född 1851, död 1906.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:57:38
20/12 18:58:31