KONST / Litografier / Litografi 16894386
nr 1689 4386
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Litografi, Bro i vinterlandskap. Signerad, numrerad 34/360, daterad -81 cm, yttermått inklusive ram: 71x56 cm
måndag 24 mars 2025
kl 18:26:29
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger