KONST / Litografier / Litografi 16452008
nr 1645 2008
Litografi
Björn Jonsson. Signerad, numrerad 188/330, Söder Mälarstrand. Bildmått: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 58x45 cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:45:04
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm