KONST / Litografier / Litografi 16452008

nr 1645 2008

Litografi

Björn Jonsson. Signerad, numrerad 188/330, Söder Mälarstrand. Bildmått: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 58x45 cm

Utrop:

500 kr

måndag 23 september 2024
kl 20:45:04

  • Tema
  • 23 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm