KONST / Litografier / Litografi 11208648

nr 1120 8648

Arthur Secunda

(f. 1927), USA

Litografi, Arthur Secunda, springande grupp, 41/50, signerad, 1968, motivet: 50x45

Arthur Secunda, amerikansk bildkonstnär född i New Jersey 1927.

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 juli 2017
kl 18:31:21

19/7 15:48:32 1      Vinnande bud

Arthur Secunda

Läs mer om Arthur Secunda