LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Lighting armature 15328476
nr 1532 8476
LIGHTING ARMATURE
venetiansk stil. Diameter: ca 60 cm, height: 85 cm, wear, damages, delar saknar.
venetiansk stil. Diameter: ca 60 cm, höjd: 85 cm
Condition: slitage, skador, delar saknar
800
SEK 100
Monday April 3 2023
at 18:49:48
3/4 18:44:11