MÖBLER / Bord / Lampbord 7358389
nr 735 8389
Lampbord
1 par, 1800-tal, bemålade, diameter: 47, höjd: 76
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 23 januari 2012
kl 18:07:35
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.200 kr