FURNITURE / Cupboards & Cabinets / KöksskÃ¥p 10985317

nr 1098 5317

Köksskåp

Skjutluckor, old, length: 104 cm, width: 34 cm, height: 85 cm, wear, damages.

Skjutluckor, modell äldre, längd: 104 cm, djup: 34 cm, höjd: 85 cm

Condition: slitage, skador

SEK 150

Monday Mars 27 2017
at 18:58:04

22/3 21:59:33 1      100 kr
25/3 19:45:46 2      Vinnande bud