SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Tekök 8759450
nr 875 9450
Tekök
nysilver, 20-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 februari 2014
kl 18:46:41
17/2 16:12:25
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.