KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 9636354
nr 963 6354
Tusch
9 st, signerad. 1917, 32x26
Kondition: en med skadat glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 maj 2015
kl 20:46:11
25/5 15:59:52
700 kr
25/5 20:39:02