KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 16583014
nr 1658 3014
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Tuschteckning, Signerad, daterad New York 69,18x13 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2024
kl 19:45:24
14/11 19:26:23