KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Gratulationstavlor 15385060

nr 1538 5060

Garibaldi Lindberg

(1863-1957), Sverige

Gratulationstavlor, 4 st, Akvarell, Ramade & löst blad, yttermått inklusive ram: 20x15-30x24 cm

Kondition: slitage, skador

Garibaldi Lindberg, född 1863, död 1957, svensk målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

måndag 1 maj 2023
kl 18:40:29

Garibaldi Lindberg

Läs mer om Garibaldi Lindberg