KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiska blad 15816514
nr 1581 6514
Grafiska blad
4 st, Propaganda, England, 1940-tal, yttermått inklusive ram: 90x64 cm. Ej signerad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:51:58
24/11 12:58:55
1.500 kr
24/11 20:16:00