ART / Lithographs / Graphic art 12577157
nr 1257 7157
GRAPHIC ART
110 ca, Lindmans flora, 1920s, lösa blad, sheet: 23, 5x14 ca,
110 ca, Lindmans flora, 1920-tal, lösa blad, bladets mått: 23,5x14 ca
800
SEK 500
Monday May 27 2019
at 19:48:53
27/5 17:19:33