ART / Lithographs / Giclée 14175169
nr 1417 5169
GICLÉE
Lena Vik, "Autum Leaves". Signed, numbered 17/60. Image dimensions: ca 58x58 cm, unframed, yttermått: ca 72x72 cm,
Gicléetryck, Lena Vik, "Autum Leaves". Signerad, numrerad 17/60. Bildmått: ca 58x58 cm, oramat löst blad, yttermått: ca 72x72 cm
SEK 100
Monday September 6 2021
at 20:35:20
6/9 16:38:46