ART / Lithographs / Giclée 13767335
nr 1376 7335
GICLÉE
Ingvar Nilsson. Signed, numbered 16/100. Subject: 27x38,
Gicléetryck, Ingvar Nilsson. Signerad, numrerad 16/100. Motivet: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
800
SEK 500
Monday February 1 2021
at 18:25:29
31/1 20:23:58