ART / Etchings etc / Etchings 5784435

nr 578 4435

ETCHINGS

11 st. porträtt, England, 19th century, 12x9 (ramskador),

11 st. porträtt, England, 1800-tal, 12x9 (ramskador)

300

SEK 450

Monday April 20 2009
at 17:19:56

16/4 14:29:28 1      400 kr
19/4 20:52:55 2      Vinnande bud