KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 17475287
nr 1747 5287
Gravyrer
3 st, modell äldre, Jaktmotiv. Bildmått: 7x21 cm, yttermått inklusive ram: 13x27 cm, slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:24:36
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr