KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13185415
nr 1318 5415
Etsningar
2 st, Lars Söderberg, Sverige. "Persona III" (1967) respektive "Hjärtat" (1971). Signerad, numrerad 14/20 respektive 5/40. Oramade lösa blad, daterad. Motivet: ca 29x34 cm respektive 33x27,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:29:52
5/4 22:37:11